3 فاکتور مهم در انتخاب سیل شیشه

فاکتورهای سیل شیشه

در این مطلب بر آن هستیم تا برای شما از 3 فاکتور مهم در انتخاب سیل شیشه بگوییم. با ما همراه باشید. همچنین می توانید برای خواندن مطلب واشر سیل القایی و مهمترین کاربردها، به سایت مراجعه نمایید.

3 فاکتور انتخاب سیل شیشه

برای انتخاب سیل 3 فاکتور وجود دارد که اگر به آنها توجه شود می توان سیل مناسب را پیدا کرد. این سه فاکتور عبارتند از اندازه، نوع درب ظرف و محتویات ظرف. باید در نظر داشت که سیل شیشه با محتویات ظرف مشکلی نداشته و تاثیری بر یکدیگر نمی گذارند. برای مثال سیل پلاستیکی برای ظروف پلاستیکی مناسب است و مشکلی ایجاد نمی کنند.

اشتباه های رایج

بسیاری از مردم گمان می کنند که رابطه ی مستقیمی بین اندازه ی برق و کیلووات و سیل زدن، وجود دارد. هرچند این مسئله درست است که هرچه نیروی برق بیشتر باشد در نتیجه سیستم بهتر و بیشتر عمل می کند، اما هرچه کیلووات برق بیشتر باشد باعث نمی شود تا سیل شیشه بهتر و بیشتر به ظرف بچسبد.

راز مهم سیل

راز اصلی ساخت سریع، موثر و سیل کیپ، انتقال انرژی از منبع تغذیه به سر سیل است.

تمامی درب ها و سرهای سیل یک اندازه نیستند و به همین دلیل ساخت سیل برای هر درب، طراحی و دانش خاصی را نیازمند است. اگر طراحی سیل مناسب نباشد، افزایش برق فقط انرژی را هدر می دهد. این کار باعث نمی شود تا کار سیل راحت تر صورت گیرد.

سیل شیشه

منبع های معتبر بر کار سیل و کارایی سیستم موثر سیستم بیشتر از اندازه ی کیلووات تاکید دارند. اگر فروشنده ای به شما گفت که کلیووات بیشتر باعث می شود تا سیل سریع تر به ظرف بچسبد، باور نکنید.

دستیابی به سیل عالی

اگر بر ظروف خود بتوانید سیل عالی را بچسبانید، مشتریان به شما اعتماد کرده و باعث اعتبار بیشتر شما می شود.

امیدواریم از مطلبی که درباره ی سیل شیشه برای شما نوشتیم، راضی بوده باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

      خانه خدماتتماس ارتباط با ما