بررسی ویژگی های مهم سیل شیشه

سیل

در این مطلب بر آن هستیم تا به بررسی ویژگی های مهم سیل شیشه بپردازیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به مقایسه ی سیل حرارتی و واشر سیل القایی پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

مهمترین ویژگی های سیل شیشه چه می باشند؟

سیل شیشه محصولی است که در عین ارزان و ساده بودن، امنیت و کیپ بودن قوطی را تامین کرده و به راحتی می توان آن را باز کرد. سیل شیشه برای محصولات دارویی و غذایی مناسب بوده و در روند رشد و افزایش فروش محصولات، نقش موثری دارد.

برای بسیاری از تولیدکنندگان، مهمترین مسئله تولید بسته بندی مطمئنی است که بتواند محصول را سیل بندی و محافظت کند. به همین دلیل، بسته بندی که بتواند در مقابل آلودگی های هوا و یا زنگ زدگی مقاوم باشد و دیرتر خراب شود یا در شرایط دیگر مانند ضربه های فیزیکی بتواند دوام بیاورد، مهمترین نکته ای است که مشتریان به آن توجه می کنند.

به دست آوردن سیلی که بتواند ظرف را کیپ و عدم دستکاری محصول را نشان دهد و همچنین به راحتی باز شود، باعث شده تا تولید کنندگان برای انواع محصولات بسته بندی های متفاوت در نظر بگیرند.

بسیاری از تولیدکنندگان تا مدت ها درگیر آن بودند تا بتوانند هر سه ویژگی سیل را برای محصول فراهم کنند.

سیل شیشه

 

تامین امنیت محصول

برای محصولات دارویی و محصول های مشابه، تامین یک سیل و بسته بندی که بتواند دستکاری یا عدم دستکاری محصول را نشان بدهد، مهمترین و بارزترین ویژگی برای بسته بندی است.

برای آگاهی از شرایط خرید و فروش سیل شیشه با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

      خانه خدماتتماس ارتباط با ما