خرید واشر سیل شیشه در سال 1401

خرید واشر سیل شیشه

برای خرید واشر سیل شیشه لازم است تا فاکتور های متعددی را مورد بررسی قرار دهید و اطلاعاتتان را در این مورد افزایش دهید.

در مطالب قبلی شما را با نشتی واشر سیل القایی و نحوه مقابله با آن آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در خصوص واشر سیل شیشه اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

خرید واشر سیل شیشه

برای خرید این نوع وکیوم ها لازم است تا در این زمینه اطلاعات کافی به دست آورید.

 • 1. تجهیزات کوچکتر و کارآمدتر شده اند. در نتیجه، قدرت مورد نیاز برای دستیابی به یک مهر و موم القایی خوب کاهش یافته است. استفاده از صفحه نمایش برش نیز آنها را سریعتر کرده است. پیشرفت در منبع تغذیه همچنین بدان معنی است که می توان سرعت خط بالاتر را بدست آورد.
 • 2. مشاهده دستکاری موجب پیشرفت می شود. تولید کنندگان دارویی بیشتر نگران جعلی و ساختگی بودن وکیوم ها هستند. بنابراین مهر و موم های آنها با گرافیک و هولوگرام پیچیده تر می شود تا نشان دهنده بطری های شیشه ای دستکاری شده باشد.
 • 3. قیمت ها با وکیوم کردن و استفاده از واشر سیل شیشه کاهش می یابد. برخی از وکیوم های القایی جدیدتر وجود دارد که به دلیل یک برگه اضافه شده، حذف آنها آسان تر است. این محبوبیت در حال رشد است. مصرف کنندگان از سهولت استفاده قدردانی می کنند ، اما این مهر و موم ها گران هستند و در مقایسه با هزینه یک مهر و موم داخلی استاندارد و بدون زبانه ، به بالا از یک نیم درصد اضافی هزینه دارند. اما ظهور تأمین کنندگان جدید می تواند فشار قیمت گذاری را کاهش دهد. تأمین کنندگان در ایالات متحده به طور پیوسته در حال رشد هستند و در سطح جهان به طرز چشمگیری ضرب می شوند.

خرید واشر سیل شیشهدر اینجا سه ​​نکته خرید برای مشخص کردن تجهیزات واشر سیل القایی آورده شده است:

1. نکات مهم در مورد محفظه را بشناسید. دو عامل اصلی که هنگام مشخص کردن یک وکیوم القایی در نظر گرفته می شود، اندازه کلاه و سرعت خط تولید است. اگر این یک برنامه غذایی باشد ، ممکن است یک محفظه شستشو لازم باشد. سایر عوامل مورد توجه نوع و ترکیب ظرف ، نوع مواد مهر و موم داخلی و نوع محصول است.

2. منبع تغذیه خود را در نظر بگیرید. منبع تغذیه اندازه برای برنامه شما بهترین است؟ به نظر می رسد تصور غلط در مورد رابطه بین رتبه بندی کیلووات سیستم های آب بندی القایی و قابلیت آب بندی وجود دارد. در حالی که درست است که رتبه بالاتر کیلووات به طور کلی به معنای یک سیستم قدرتمندتر است ، این لزوماً منجر به نرخ آب بندی بالاتر نمی شود. رتبه Kilowatt تنها بخشی از معادله است. راز واقعی ایجاد وکیوم های کارآمد و مداوم به طور مداوم انتقال انرژی از یک قسمت از سیستم به قسمت دیگر است. فقط روی کیلووات به عنوان معیار نرخ آب بندی بالا تمرکز نکنید.

3. با تأمین کنندگان خارجی صحبت کنید. با تأمین کنندگان بسته ها ، بطری ها یا مواد مهر و موم داخلی القاء صحبت کنید. آنها دائماً در این زمینه هستند و می دانند که آیا یک دستگاه از اعتبار خوبی برخوردار است یا خیر.

4- بدانید که چه زمانی استفاده از واشر سیل شیشه تواند انتخاب بهتری باشد. واشر سیل فرایندی را توصیف می کند که دسترسی غیرمجاز به یک بسته محافظت شده را به راحتی شناسایی می کند. باندهای مشهود Tamper مزایای بسته بندی مانند تأیید بصری را در مورد امنیت محصول ارائه می دهند. قابلیت چاپ با اطلاعات ، لوگو ، بارکد یا سایر مواد مرتبط با بازاریابی می باشد و امکان پوشش سطح پر کردن متناقض یا جداسازی محصول است. روند نزولی باندها آشکار این است که به عنوان یک مهر و موم القایی ، سد اکسیژن بین محیط خارج و محصول ایجاد نمی کند. باند کوچک کردن به سادگی یک عامل بازدارنده برای دستکاری است.

در واقع دستگاه واشر سیل القایی به شما کمک می کند تا برای محافظت از محصولاتتان راه حل مناسبی را در پیش بگیرید. در چند سال قبل استفاده از فویل آلومینیومی برای پوشش محفظه هایی مانند نوشیدنی ها و قرص ها بسیار رایج و متداول بود.

برای تازگی و سالم ماندن محتویات داخل بطری ها لازم است تا از واشر سیل القایی برای جلوگیری از آسیب رطوبت، ورود اکسیژن و همچنین نور استفاده کنید.

خود سیلینگ در داخل درپوش ساخته شده از فویل آلومینیومی که اغلب در بالای بطری با یک لایه موم ، چسب یا کاغذ نگهداری می شود ، اعمال می شود.

پس از پوشیدن ظروف، آنها تحت یک سیم پیچ القایی قرار می گیرند. این سیم پیچ القایی فویل آلومینیومی را گرم می کند که می تواند همزمان فویل را روی بطری آزاد و مهر کند. این عبور بطری در زیر سیم پیچ القایی از طریق دستگاه دستی یا کمربند نقاله با سرعت بالا به صورت دستی حاصل می شود.

امروزه اکثر سیستم های آبی کمتری دارد یا هوا خنک می شود که نسبت به سیستم های قدیمی تا نیمی از فضای آن طول می کشد.

از این رو، تولید کنندگان همیشه به دنبال استفاده از ماشین های سیلینگ القایی به خوبی شناخته شده هستند که نتایج درخشان را با بالاترین قابلیت اطمینان ارائه می دهند.

هنگامی که تصمیم گرفتید دستگاه سیلینگ القایی خود را تنظیم کنید.

 • 1. دستگاه سیلینگ القایی چیست؟

یک دستگاه سیلینگ القایی همچنین به عنوان یک دستگاه گرمایش غیر مخاطب شناخته می شود. این به یک سیلینگ هرمتیک بطری ها با درپوش متشکل از مواد قابل مهر و موم حرارتی مانند فویل آلومینیومی چند لایه دست می یابد.

یک القاء معمولی از سیلینگ داخلی با آستر چند لمینت موجود در یک درپوش بطری مانند لایه موم ، تخته سنگ ، چسب ، پلیمرها و غیره همراه است.

یک دستگاه سیلینگ معمولاً در بطری های سیلینگ غیر فلزی مانند پلاستیک یا شیشه استفاده می شود. دستگاه های سیلینگ القایی در کاربردهای مختلف راه اندازی صنعتی نقش دارند اما معمولاً برای سیلینگ محصول استفاده می شوند.

از سیلر درپوش القایی برای مهر و موم سر یک ظرف استفاده می شود. دستگاه های سیلینگ القایی توسط یک مکانیسم غیر تماس کار می کنند. گرما از طریق سیم پیچ های برقی به مهر و موم داخلی فویل آلومینیومی استفاده می شود.

همانطور که می دانید فویل آلومینیوم یک ماده ایده آل برای هدایت الکتریکی است. بنابراین ، یک مهر و موم داخلی درپوش به طور محکم در گردن ظروف پلاستیکی یا شیشه ای مهر و موم می شود.

دستگاه های سیلینگ القایی برای بطری های مهر و موم با مواد فعال حساس ، مواد هیگروسکوپی ، گرانول ها ، مایعات ، اسپری ها یا مواد پودری یا مواد بسته بندی اصلی برای محموله هایی مانند کیف، جعبه یا کارتن استفاده می گردد.

آیا می توانید اهمیت دستگاه واشر سیل القایی را برای ایمنی محصول دارویی توضیح دهید؟

اهمیت عمده دستگاه واشر سیل القایی در سیستم دارویی به شرح زیر است:

1) پیشگیری از نشت:

دستگاه های واشر سیل القایی ، واشر سیل کاملی از مواد را فراهم می کنند که به ویژه برای بسته بندی مواد مایع برای اهداف مختلف مورد نیاز است. به عنوان مثال ، روغن ، داروها ، مواد شیمیایی و غیره.

استفاده از دستگاه های واشر سیل القایی می تواند محصول شما را از آسیب یا نشت نجات دهد.

2) حفظ عطر:

ما عاشق آن دسته از محصولاتی هستیم که عطر و طعم عالی و طراوت آور را حفظ می کنند.

بله! در این حالت ، دستگاه های واشر سیل القایی کار را با کیفیت بالایی انجام می دهد. یک واشر سیل چند لایه در اطراف محصول ، عطر و محصول را به شکل اصلی خود حفظ می کند. بنابراین ، از عواملی که بر کیفیت محصول تأثیر می گذارد ، تا زمانی که محصول توسط کاربر نهایی مصرف شود ، خودداری می کند.

3) حفظ مواد فعال:

هر زمان که محصولات دارویی یا شیمیایی را بدست آوریم، برای بعضی از اهداف مفید حاوی یک ماده فعال ویژه است. این مواد فعال نسبت به محیط فیزیکی مانند نور ، رطوبت ، دما بسیار حساس هستند. بنابراین ، حفظ آنها برای استفاده خاص آنها اجباری است.

دستگاه های واشر سیل القایی به شما اطمینان می دهند که واشر سیل کامل محصول را برای حفظ مواد فعال خود فراهم کنید.

4) اصالت محصول:

یک دستگاه واشر سیل القایی نویدبخش تجهیزات است که اصالت محصول شما را برای مدت طولانی تر حفظ می کند. از آنجا که تمام پارامترهای مضر را که به ترکیب آلاینده های ناخواسته در محصول شما کمک می کند ، دور نگه می دارد. بنابراین ، شما 100 ٪ محتوای فعال و حفظ شده را که برای مدت زمان طولانی تر می ماند ، دریافت خواهید کرد.

5) ماندگاری را گسترش می دهد:

یک دستگاه واشر سیل القایی می تواند به حفظ محصول شما کمک کند تا بدون هیچ ماده مصنوعی اضافی و همچنین مواد نگهدارنده ، تازه بماند. روش سیلینگ ممکن است باعث ماندگاری طولانی تر برای محصول شما شود.

6) دستکاری بسته بندی را نشان می دهد:

با دیدن بسته بندی بطری می توانید به راحتی در مورد خلوص محصول مطمئن شوید.

زیرا، اگر پوشش داده شود ، می توانید به سادگی متوجه شوید که تا حدودی اشتباه اتفاق افتاده است. بنابراین ، سیلینگ می تواند به شما امکان تصمیم گیری در مورد خرید محصول زیر را بدهد یا خیر.

استفاده از یک دستگاه سیلینگ القایی مانع از پودر شدن محصول شما می شود و مصرف کننده را در مورد یکپارچگی محصول در هنگام یافتن سیلینگ دست نخورده متقاعد می کند.

7) از آلودگی محصول جلوگیری می کند:

دستگاه های سیلینگ القایی بسته بندی های هوایی و 100 ٪ محافظت زیاد در برابر عوامل محیطی را ارائه می دهند. تکنیک سیلینگ درپوش القایی می تواند ظرفیت سیلینگ را افزایش داده و زباله ها را به حداقل برساند. همچنین، بسته بندی دستگاه القایی می تواند ظاهری زیبایی شناسی به محصولات شما داشته باشد.

 چه بخش صنعتی به طور مکرر به دستگاه های سیلینگ القایی نیاز دارد؟

دستگاه سیلینگ القایی شامل بخش های صنعتی گسترده ای مانند:

1) صنایع دارویی

صنایع دارویی اغلب به استفاده از ماشین های بسته بندی استاندارد پیشرفته برای تحویل محصول با رعایت اساسی نظارتی نیاز دارند. دستگاه های واشر سیل القایی از آماده سازی دارویی ایمن ، محافظت شده و دستکاری شده اطمینان می دهند.

دستگاه های واشر سیل القایی بسته داروهای دارویی را که فقط بدون دردسر از آلودگی ناخواسته هستند ، ارائه می دهند ، خطر رشد میکروبی را کاهش می دهد و ماندگاری طولانی مدت را تضمین می کند.

یک دستگاه سیلینگ القایی ابزاری اساسی است که مطابق با استاندارد بین المللی از تعهدات نظارتی است و ایمنی را به فرمولاسیون شما ارائه می دهد.

دستگاه سیلینگ القایی نه تنها دوام محصولات را تأیید می کند بلکه یک ارزش زیبایی شناسی را نیز تکمیل می کند که اساساً ارزش محصولات را افزایش می دهد.

کاربرد

 • قرص ها ، شربت ها ، کپسول ها ، ژلاتین نرم ، قرص ها
 • نوشیدنی های انرژی زا ، ویتامین ها ، مکمل های غذایی
 • برنامه های موضعی مانند پمادها ، کرم ها و غیره
 • مکمل های گیاهی

2) صنعت نوشیدنی

دستگاه های سیلینگ القایی نقش مهمی در حفظ مواد غذایی و نوشیدنی های تهیه شده در مقیاس صنعتی دارند. این ممکن است محافظت از نشت ، ماندگاری طولانی تر ، رایحه ، طراوت را ارائه دهد.

فویل آلومینیومی مهر و موم داخلی به طور قابل توجهی به عنوان مانعی که به طور محکم را قفل می کند کمک می کند و از احتمال رطوبت خودداری می کند. بنابراین ، نیازی به اضافه کردن مواد نگهدارنده به محصول غذایی خود ندارید.

سیلینگ القایی برای آن دسته از مصرف کنندگان که ترجیح می دهند غذاهای ارگانیک و نوشیدنی مصرف کنند، ایده آل است. از آنجا که محصولات مهر و موم شده می توانند غذای خود را در طول فرآیند توزیع از آلودگی هوا ناخواسته و انواع آلودگی ها حفظ کنند.

کاربرد ها

سس کچاپ ، عسل ، مربا ، آب میوه

ادویه جات، ترشی جات ، ترشی، آب معدنی

میوه های خشک ، پنیر ، سس مایونز، روغن

3) صنعت مواد شیمیایی و آرایشی

دستگاه سیل القایی آخرین فناوری دوره مدرن است که توسط صنایع کیهانی و شیمیایی در سطح جهان برای بسته بندی ایمن، ایمن و تحویل محصولات آنها ترجیح داده می شود.

علاوه بر این، دستگاه های سیل القایی از سیل با کیفیت بالا و کارآمد ، که از سیستم زیست محیطی و بیولوژیکی از طریق تعامل با محصولات شیمیایی مضر محافظت می کند، اطمینان می دهند. به طور مشابه ، از آن به طور گسترده ای در تولید کیهانی برای گسترش ماندگاری محصول و اثربخشی استفاده می شود.

یک نگرانی اساسی برای پیشبرد صنایع پتروشیمی و آگروشیمی ساخت جعلی است. بنابراین ، یک دستگاه سیل القایی تقریباً در همه جای دنیا از تجهیزات ضد جعلی استفاده می شود.

پوشش قابل استفاده برای اهداف سیل از PVC ، ABS ، لوله پلاستیکی ، موم و غیره تشکیل شده است. بنابراین ، یک دستگاه سیل القایی دارای فناوری معتبر است که ایمنی محصول و محیط را تضمین می کند.

کاربرد ها

مواد افزودنی سوخت ، شستشوی اتومبیل ، روان کننده ، روغن موتور ، گریس

سموم دفع آفات ، آنزیم ها ، علف کش ها و غیره

شامپو ، ژل مو ، شستشوی بدن ، روغن مو ، لوسیون و غیره

4) بخش لبنیات

محصولات لبنی به طور روزمره به طور روزانه در سراسر جهان مصرف می شوند و بسته بندی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

به طور معمول ، بسته بندی شیر با استفاده از بطری های شیشه ای انجام شد. اما اکنون ، با ظهور نوآوری مدرن از کوزه های پلاستیکی پوشش شده القایی و بطری های استفاده شده برای تهیه شیر تازه و طعم دار برای مصرف کنندگان است.

علاوه بر این، لبنیات به طور قابل توجهی از ماشین های سیل القایی برای تحویل پنیر، کره مایع (GHEE) با اطمینان استفاده می کنند.

بسته بندی کنندگان از ظروف و کوزه های سبک استفاده می کنند که در واقع یک روش مقرون به صرفه برای ارائه یک محصول با کیفیت است.

برای خرید واشر سیل شیشه در سال 1401 با کارشناسان ما با شماره ۴۷ ۳۹ ۴۵ ۴۴ ۰۲۶ تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

   خانه خدماتتماس ارتباط با ما