2 مزیت مهم واشر سیل القایی در محصولات لبنی

واشر سیل القایی

در این مطلب بر آن هستیم تا به بررسی 2 مزیت واشر سیل القایی در محصولات لبنی، بپردازیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی 2 نکته مهم در انتخاب سیل شیشه پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

مزایای استفاده از واشر سیل القایی در محصولات لبنی

در ابتدا برای شما از تاریخچه ی استفاده از واشر سیل القایی برای محصولات لبنیاتی خواهیم گفت. در ابتدا و در سال های 1880 برای اولین بار انگلیس اقدام به تولید شیر و فروش آن در بطری های شیشه ای کرد. اما به منظور بهبود کیفیت کالای خود بعدها اقدام به تولید درب های مناسب بطری کرد. به همین دلیل با شروع قرن 20ام میلادی برای این بطری های شیر، درب مقوایی چسبان طراحی کردتا هم کار فروش و هم رونق اقتصادی، رشد سریعی پیدا کند.تا سال های 1970 میلادی این بطری ها بدین گونه به فروش می رسیدند تا اینکه در سال 1992 این سیل ها پیشرفته تر شده و به آنها مزیت دستکاری یا عدم دستکاری محصول و نشت نکردن اضافه شد.

آمریکا و واشر سیل القایی

در آمریکا اما برای آنکه سیل القایی کمتر استفاده شود، شرکت های تولید لبنیات اقدام به تولید پاکت های مقوایی، پلاستیکی و غیره کردند تا دیگر از این محصول استفاده نگردد. اما بعدها متوجه شدند که شیر از این پاکت ها نشت می شود. به همین دلیل این بار علاوه بر تولید پاکت ها گوناگون، سیل نیز برای نشت نکردن اضافه شد.

سیل القایی

استرالیا نیز تجربه ی مشابهی را داشته اما پیش از آنکه به فروش محصولات خود ضرر وارد کند، از سیل های پیل مانند استفاده کرد و بعدها اعلام کرد که این امر در فروش محصولات این کشور، تاثیر به سزایی داشته است.

با گذشت سالها، اهمیت واشر سیل القایی برای تولید محصولات مهمی مانند شیر و لبنیات، افزایش پیدا کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

      خانه خدماتتماس ارتباط با ما