3 فاکتور مهم واشر سیل القایی

واشر سیل القایی

در این مطلب بر آن هستیم تا به بررسی 3 فاکتور مهم واشر سیل القایی بپردازیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی مهمترین ویژگی ها سیل شیشه پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

مهمترین فاکتورهای واشر سیل القایی چه می باشد؟

تولید کنندگان صنعت های مختلف مانند صنایع شیمیایی خانگی، آرایشی و بهداشتی، دارویی، صنایع غذایی و آشامیدنی، در برآورده کردن نیاز های مصرف کنندگان خود نقش مهمی را ایفا می کنند. تولید کنندگان باید مطمئن باشند که محصولات آنها در سلامت کامل و بدون هیچ مشکلی به دست مشتریان می رسد. وضعیت نامناسب مانند نشتی کردن یا آسیب دیدن قوطی، فرآورده های آلوده و فاسد شدن محصول از جمله شکایاتی است که سلامت محصول را به خطر می اندازد.

به لطف پیشرفت تکنولوژی و به روز شدن صنعت دستگاه واشر سیل القایی، برای اکثر محصولات امروزی برای آنکه با آب و هوا واکنش نشان ندهند و دچار فاسد شدن یا نشتی نشوند، سیل القایی طراحی شده است.

فاکتورهای مهم سیل القایی

یک سیل خوب، در عرض چند دقیقه و بدون هیچ مشکلی در دستگاه سیل، به دست می آید. برای سیل بندی کامل، تولید کنندگان سیل های فویل پیشنهاد می کنند که 24 ساعت پیش از تولید سیل، آن را فویل بندی کنند.

توجه داشته باشید که هنگام ساخت سیل، به علائم ذوب شدن یا سوختن درب دقت کنید.

اگر گرمای لازم برای چسباندن  سیل به محصول وجود نداشته باشد، سیل بر محصول نچسبیده و بالای بطری ممکن است پیچ بخورد یا نچسبد.

سیل القایی

درب محصول می بایست به صورت مسطح باشد تا بتواند لاینر سیل را در خودد جای دهد و آن را نگاه دارد. درب های پیچی از مواد پوششی سخت تر و نرم تر استفاده می کنند.

می توانید برای دیدن انواع سیل القایی به بخش محصولات مراجعه کنید.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص واشر سیل القایی برای شما نوشتیم ، راضی بوده باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 10 =

      خانه خدماتتماس ارتباط با ما