واشر سیل القایی و مهمترین کاربردها

سیل القایی

در این مطلب بر آن هستیم تا از واشر سیل القایی برای شما بگوییم. با ما همراه باشید. هنگامی که شما برای اولین بار یک ظرف یا شیشه ی دارو یا مواد غذایی و غیره را باز می کنید، واشر سیل القایی را می بینید. این واشر محصول را در برابر دستکاری و نفوذ هوا به آن، محافظت می کند. شما می توانید برای خواندن مطلب فواید دستگاه سیل القایی، به سایت مراجعه نمایید.

واشر سیل القایی؛چرا؟

انتخاب واشر سیل القایی مناسب برای محصولات، یکی از مهمترین ویژگی های انتخاب درب و پوشش برای ظروف است. محصولات و مواد به خصوصی مانند مواد شیمیایی، دارویی و یا غذایی ممکن است به واشر مخصوصی نیاز داشته باشند. بسته به موادی که در ظرف نگهداری می شود، ممکن است هزینه و ارزش این واشر بالا برود. این واشرها از ریزش مواد (چکیدن) به خارج از ظرف جلوگیری می کنند. با باز و بسته کردن ظرف محصول، می توانید متوجه شوید که آیا محصول پیش از این دستکاری شده است یا خیر.

واشر سیل القایی

واشرها متناسب با ظروف طراحی و تولید می شوند. البته بسته به مواد تشکیل دهنده ی ظرف و محصول در آن، واشر را باید انتخاب کرد.

کاربردها

برای برخی از محصولات شوینده و شیمیایی، می بایست واشر انتخابی از جنس مقاوم باشد تا این مواد از ظرف سر ریز نکرده و مشکلاتی را به وجود نیاورند. در واقع با استفاده از این واشر، می توانید مواد خود را محفوظ و کیپ کنید تا هیچ هوایی به آن نرسد و بر محصول، تاثیر نگذارد.

با استفاده از سیل القایی مشتری می تواند متوجه شود که آیا محصول دستکاری شده یا نه؟ این مزیت به اعتبار کالای شما می افزاید و مشتریان بیشتری به سمت محصول شما سوق پیدا می کنند.

امیدواریم از مزیت و کاربردهایی که برای واشر سیل القایی گفتیم، استفاده برده باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 11 =

      خانه خدماتتماس ارتباط با ما