3 فاکتور مهم لاینر واشر سیل القایی

واشر سیل القایی

در این مطلب بر آن هستیم تا به بررسی 3 فاکتور مهم لاینر واشر سیل القایی بپردازیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی مهمترین فاکتورهای واشر سیل القایی پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی این مقاله را بخوانید.

لاینر واشر سیل القایی چه ویژگی هایی دارد؟

این نمونه از واشر سیل القایی، مدل های مختلفی دارد اما به طور کلی تمامی لاینرهای سیل القایی ها شامل فویل لمینت شده (یا سیل داخلی) هستند که به بخش بالایی لبه ی ظروف و بطری ها حرارت داده شده اند و یک سیل قابل مشاهده و کیپ به وجود آورده اند.

فرآیند سیل سازی پس از فرآیند پر کردن و درب گذاری بطری و ظروف صورت می گیرد. درب بطری ها از زیر دستگاه سیل القایی عبور می کنند که در این دستگاه الکترومغناطیسی جریان دارد و فویل لمینت شده با گرم شدن فویل، مقاومت الکتریکی به وجود می آورد.

فویل حرارت دیده در مقابل پوشش پلیمری روی سیل داخلی را جوش می دهد. گرما، با فشار واشر پیوند خورده و باعث می شود لاینر سیل به لبه ی ظرف یا بطری چسبانده شود. در نتیجه، سیل کیپ و بدون منفذ تولید می گردد. سازمان FDA سیل القایی را به عنوان بهترین و موثر ترین وسیله برای تشخیص دستکاری یا عدم دستکاری محصول می داند.

انواع لاینرهای سیل القایی

انواع لاینرهای سیل و مواد بر اساس کارکردهای خاص و مختلف تولید می شود. برای مثال لاینرهای القایی تکی، هنگامی که به لبه ی ظرف چسبانده می شوند، هیچ باقی مانده از لاینر چسانده شده به درب بطری نمی ماند.

سیل القایی

لاینرهای دوقلو ابتدا به درون درب بطری یا ظرف چسبانده می شوند. در فرآیند حرارت، فویل حرارت دیده یک لایه ی وکس اضافی را آب می کند.

برای خرید و تهیه ی واشر سیل القایی با همکاران ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

      خانه خدماتتماس ارتباط با ما