آشنایی با سیل القایی و کاربردهای آن

سیل های القایی

انواع و شکل های متفاوتی از سیل های القایی وجود دارد که یکی از دیگری بهتر کار می کنند. در اینجا از چند سیل القایی محبوب و پر فروش می خواهیم نام ببریم و بگوییم که چه کاربردهایی دارند. همچنین می توانید برای دیدن مطلب مزایای سیل القایی کردن بطری ها، از سایت دیدن کنید.

فوم پلی استیرین سیل القایی را فشرده می کند

سیل های فشرده شده راه بسیار مناسبی برای ایمن نگه داشتن محصول است چون آنها با نیروی پیچشی  و دستگاه روی محصول کشیده می شوند، کاملا می چسبد و به منبع گرمایی خارجی نیاز ندارد. کارکرد نیروی پیچشی معمولی درب ها سیل را قابل مشاهده می کند که برای جدا کردن آن از درب محصول بسیار راحت است.

به تغییر هوا درحالیکه باید روی مایع کیپ باشد، نیاز دارید؟ گرما را بیاورید!

هنگامی که کاملا نصب شد، کپ های لاین سیل قابل مشاهده ی کیپ، نشت نکردنی، می سازد. در واقع، نهاد دارو و غذا (FDA) تاکید دارد که ساخت سیل القایی از بهترین و موثرترین راه ها برای تشخیص دستکاری شدن محصول است. تحقیقات نشان داده است که معرفی سیل به مشتری ها، بسیار حائز اهمیت است. بسته به محصولی که خریداری می کنند، مشتری باید به ایمنی، تازگی، عدم نشت یا خراش و جدا شدن آسان سیل، توجه کند.

سیل القایی

معرفی سیل گرمایی فویل تک قطعه ای

لاینر های فویل نک قطعه ای در خصوص قابلیت همسازی و مطابقت بر بطری ها و ظروف شیشه ای، پلاستیک و … بازبینی دوباره را پیشنهاد می کنند. درجه های متفاوتی از الصاق ارائه می شود تا سیل مناسب برای بطری تهیه و تعبیه شود. از آنجا که بعد از القا شدن، سیل به بطری می چسبد، این فویل تک کاربردی از رایج ترین شکل ها برای سیل است. برای جلوگیری از نشت و ریختن مایعات، در محصولات روغنی، آبی، آب میوه، شامپو و غیره، از سیل القایی ضد آب و هوا استفاده می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 5 =

      خانه خدماتتماس ارتباط با ما