فواید دستگاه سیل القایی

سیل القایی

در این مطلب بر آن هستیم تا از فواید دستگاه سیل القایی برای شما بگوییم. همانطور که می دانید سیل القایی برای محافظت از محصول و کالاهای درون ظروف و بطری ها بسیار ضروری است و برای چسباندن آن، به دستگاه سیل القایی نیاز است. همچنین می توانید برای خواندن مطلب مشخصه های سیل القایی را بدانیم، به سایت مراجعه نمایید.

دستگاه سیل القایی چه مزیت هایی دارد

کار این دستگاه آن است تا محصول از بطری های پلاستیکی یا شیشه ای سر ریز نشود. درب یا سیل هایی که این دستگاه می زند با فویل لاینر، درون آن چسبیده شده و بطری پر و در عملکرد بسته بندی، کیپ شود. بطری های بسته شده زیر موج های الکتریکی رفته و با ماشین دستگاه سیل القایی پخش می شود.

فرآیندی کار آن بسیار راحت و آسان است: حالت بسامد بالا القا شده با درب های حرارت دیده فقط فویل لاینر هستند. سپس از درب نفوذ کرده و لایه ی فویل گرما دیده به سرعت با پوشش پلیمری ترکیب شده که سیل کاملا کیپ شده بر لبه های بطری و ظرف را شکل می دهد. برخی از کارایی های بسته بندی معمولا شامل سیل های درونی سس های کچاپ، چاشنی ها، آب، شیر، آبمیوه، سس باربیکیو، سس خردل، دارو، کافه و غیره است.

دستگاه سیل القایی

 

سیل القایی فواید بسیاری دارد: سیل ها مانع از نشت یا ریزش محصول از ظروف هنگام بسته بندی و انبار کردن می شود، از نفوذ هوا به داخل آن جلوگیری می کند، عمر محصول را افزایش می دهد، رضایت مشتری را در خرید و استعمال سیل، بیشتر می کند.

استعمال سیل ها

راه هایی که در طی آن سیل ها باز می شوند متنوع است. در بطری های شیشه ای یک قطعه ی کوچک فلزی با پلاستیک استفاده می شود، درحالیکه برای بطری های پلاستیکی از درب پلاستیکی استفاده می شود.

دستگاه سیل القایی توسط شرکت های مختلفی تولید می شود و استفاده از آن بسیار راحت است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 13 =

      خانه خدماتتماس ارتباط با ما