مزایای سیل القایی کردن بطری ها

سیل القایی

در این مطلب برای شما می خواهیم از مزیت های سیل القایی کردن بطری ها بگوییم. با ماه همراه باشید. همچنین می توانید با مراجعه به سایت مطلب پنج ترفند سیل القایی مناسب را، بخوانید.

سیل القایی چه مزیت هایی دارید؟

همانطور که گفته شد مزیت های این کالا عبارتند از:

سیل القایی: ضد جعل، محافظت از برند، قابل مشاهده در صورت دستکاری

جعل محصول یا کالا نه تنها سبب گرفتن عوارض از صاحبان برند می شود بلکه به شهرت و اعتبار خود برند نیز آسیب می رساند. تشخیص اصلی بودن بسیاری از محصولات که بدون بسته بندی هستند، برای مشتری بسیار سخت می باشد. در واقعیت این بسته بندی است که تاثیر بسیاری در دلسرد شدن و جعلی بودن کالا، می گذارد. سیل یک نشانگر تقلبی یا اصلی بودن جنس است. اما باز هم نمی توان بسته بندی محصول را در اعتبار بالای برند، نادیده گرفت.

اثبات خدش، از هزینه کم می کند و می گوید محصول نشت دارد

اگر محصول پس از خریداری در ماشین شروع به چکه کردن کند، کم شدن اعتبار برند شما بسیار بالاست. سیل پلاستیکی تولید شدند تا کیپ کننده ی بطری باشند و نشان دهنده ی مخدوش شدن سیل باشند. این اثبات مخدوش بودن سیل وقتی ظروف بسته و سبک باشند، بیشتر مهم می شود.

طول عمر محصول را بالا می برد

ورو هوا به ظروف و یا بطری ها ممکن است از عمر محصول بکاهد و تازگی و کارایی ماده ی درون ظرف را از بین ببرد. سیل های پلاستیکی برای این طراحی شدند تا هوا به ظرف وارد نشود و از عمر محصول نکاهد و تازگی آن باقی بماند.

فواید سیل القایی

 

اعتماد و اعتبار را بالا می برد

اگر دنبال این هستید تا مشتری های خود را نسبت به محصولات و کالاهای خود مطمئن کنید و اعتماد آنها را جلب نمایید، سیل القایی موثرترین و تقریبا تنها راه برای جلب رضایت و اعتماد مشتری است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

      خانه خدماتتماس ارتباط با ما