نشتی سیل القایی  چیست و چگونه از آنها جلوگیری می کنیم؟


آیا با نشتی سیل القایی آشنایی دارید؟ چرا این اتفاق می افتد؟

در مطالب قبلی شما را با قیمت واشر سیل القایی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در این خصوص اطلاعات بیشتری به دست آورید.

قیمت واشر سیل القایی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در این خصوص اطلاعات بیشتری به دست آورید.

یكی از اهداف واشرهای القایی جلوگیری از نشت است كه در صورت عدم وجود واشر القایی قادر به آب بندی به طور كامل به بالای بسته بندی نیست و محتوای ظرف قادر به خروج می باشند. اگر مشکلی در مورد فشار ، گرما یا زمان اعمال شده برای یک واشر القایی وجود داشته باشد ، گاهی اوقات نشت ممکن است رخ دهد.

با توجه به مؤلفه فشار ، این مربوط به گشتاور کاربردی است که در آن بسته شدن روی بطری اعمال می شود. مشکلات مربوط به گشتاور متناقض بوجود می آید.

نشتی سیل القایینشتی سیل القایی  چیست؟

یکی از علت های شایع در مورد نشت هایی که ما در مورد آنها می شنویم ، واشرهای القایی در فرآیند القاء گرما می باشد.

واشرهای القایی بیش از حد گرم شده می توانند حفره را از طریق واشر ذوب و بسوزانند. این اتفاق می افتد اگر سطح القاء گرما خیلی زیاد تنظیم شود و یا درپوش زمان زیادی را در زیر سر القای گرما بگذراند.

تعداد زیادی از نشت هایی که در مورد آنها می شنویم ناشی از مشکلات بطری ها است. بطری ها (قسمت بالای آن که با واشر القایی در تماس است) که کاملاً مسطح نیست می تواند از اتصال صحیح مهر و موم جلوگیری کند.
مهم نیست که به چه نوع سیل القایی نیاز دارید ، ما می توانیم با شما همکاری کنیم تا راه حل مناسب را پیدا کنیم. این که آیا شما یک شرکت کاملاً جدید هستید که به دنبال مقدار کمی پوشش و مهر و موم هستید ، یا یک شرکت ملی که به سفارشات بزرگ و سفارشی نیاز دارد ، ما خدمات مشتری شخصی و پیگیری های منظم را ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنید که دقیقاً آنچه را که لازم دارید دریافت می کنید.

ما سخت تلاش می کنیم تا بدون اینکه کیفیت را قربانی کنیم ، کوتاهترین زمان ممکن واشر سیل القایی را برای شما فراهم کنیم.

یک واشر سیل القایی ، به عنوان یک واشر سیل سیل کننده حرارتی شناخته می شود ، پس از فرآیند استفاده شده برای اتصال سیل به ظروف مشخص شده است. خود سیل از سه لایه تشکیل شده است: یک سیل حرارتی ، یک فویل میانی و یک پوشش پشتی. واشر سیل های القایی در داخل درپوش اضافه می شوند تا بتوانید ظروف خود را پس از پر کردن آنها سیل کنید.

سپس کاربران می توانند برای استفاده از محصولات شما ، سیل را بردارند یا از بین ببرند.
فرآیند پیوست واشر سیل خواستار یک واحد سیلینگ دستی یا خودکار است. بسته به ظرف آن، هر کلاهک باید به یک محیط خاص منتقل شود. کاربرد مداوم گشتاور می تواند به اطمینان از داشتن سیل مناسب در هر ظرف کمک کند ، چرا که ممکن است محتویات داخل ظروف خطرناک باشد و یا مواد غذایی باشد که در صورت سیل نشدن درست، خراب شوند.

اگر کسی محصولات شما را به صورت دستی ببندد ، یک فرصت خوب وجود دارد که هر بار بدون آن دانش، پوند های مختلف گشتاور را اعمال کند.

مقدار گشتاور به دلیل اندازه کلاهک یا نوع ظرفی که استفاده می کنید متفاوت است به عنوان مثال ، یک شیشه نیازهای گشتاور متفاوتی نسبت به پلاستیک دارد. تولید کنندگان کلاهک توصیه های گشتاور خاص خود را دارند.
زمانی که اتصال کلاهک با گشتاور مناسب باشد ، ظرف می تواند از طریق یک تونل القایی یا برخی از برنامه های مشابه دیگر که مقدار مناسب حرارت را در کلاهک های شما اعمال می کند ، اجرا شود. این روند القایی به واشر سیل اجازه می دهد تا روی گردنه ظرف شما سیل شود.

از کجا می توانیم واشر سیلهای القایی مناسبی بخریم؟

یک توزیع کننده بسته بندی خوب می تواند به شما در خرید واشر سیل های القایی مناسب برای محصولاتتان کمک کند. این واشر سیل ها به طور معمول در بسته های شما گنجانده شده اند به طوری که آنها آماده هستند تا به ظروف پر شده شما وصل شوند.

در بسته بندی خط لوله ، ما می توانیم با شما همکاری کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که شما می خواهید واشر سیلهای القایی مناسب و بسته های مورد نیاز محصول خود را بدست آورید، خواه شما یک آسانسور و سیل پوست ، یک واشر سیل یا یک راه حل دیگر داشته باشید.

عوامل اصلی مؤثر بر تقاضا برای دستگاه های سیل القایی

از دستگاه سیل القایی برای بسته بندی محصولات صنعتی مانند مواد غذایی و نوشیدنی ، پزشکی ، مواد شیمیایی و کالاهای مصرفی در حال حرکت سریع استفاده می شود. این عامل بستگی به عملکرد اقتصادی منطقه مربوطه دارد.

علاوه بر این ، مقررات سختگیرانه در مورد غذاهای بسته بندی شده و آگاهی روزافزون در بین کاربران نهایی در مورد کیفیت مواد غذایی بر تقاضا برای دستگاه های سیل القایی تولید شده با فناوری های جدید تأثیر گذاشته است تا از هر نوع دکوراسیون در کیفیت محصولات جلوگیری شود.

علاوه بر این ، انتظار می رود تقاضا برای دستگاه های سیل القایی که از روش های بسته بندی ایمن محصولات استفاده می کنند ، شاهد رشد گسترده ای از تولید کنندگان دستگاه سیل القایی باشند.

با افزودن این امر، رشد گسترده در بخش فروش در کشورهای با رشد بالا آسیا اقیانوس آرام ، مانند هند و چین ، به همراه آمریکای لاتین و اروپای شرقی عامل اصلی برای رشد بازار ماشین های سیل القایی خواهد بود.

از نظر مواد ، استفاده از بطری های پلاستیکی در گذشته اخیر به دلیل ایمنی ، سبک وزن و حمل و نقل آنها به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

در کشورهای توسعه یافته در سراسر جهان، انتظار می رود مقررات زیست محیطی در مورد کیفیت محصول منجر به جایگزینی دستگاه های سیل القایی قدیمی با دستگاه های جدید شود که انتظار می رود در طی دوره پیش بینی ، رشد بازار دستگاه سیل القایی را به وجود آورد.

بازار دستگاه سیل القایی: چشم انداز منطقه ای

بازار جهانی ماشین مهر و موم القایی به نه منطقه اصلی ، یعنی آمریکای شمالی، آمریکای لاتین، اروپای غربی، اروپای شرقی ، آسیای جنوب شرقی و اقیانوس آرام ، هند ، چین ، ژاپن و خاورمیانه و آفریقا (MEA) تقسیم می شود.

در کشورهای در حال توسعه، مانند هند و چین و مناطقی مانند EE و Sea & Pacific ، بخش فروشو بازار مواد غذایی فرآوری شده در حال رشد هستند و باعث می شود آنها بازار جذاب برای تولید کنندگان دستگاه سیل القایی باشند. مناطق دیگری مانند آمریکای شمالی و اروپای غربی با سرعت متوسطی که عمدتاً با افزایش تمرکز بر بازیافت محصولات بسته بندی شده هدایت می شود، رشد خود را ادامه خواهند داد.

برای اطلاع دقیق از قیمت واشر سیل القایی با کارشناسان ما با شماره 02644453947 تماس بگیرید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

      خانه خدماتتماس ارتباط با ما