قیمت واشر سیل القایی چقدر است؟

قیمت واشر سیل القایی

چه فاکتور هایی بر قیمت واشر سیل القایی موثر هستند؟ دستگاه واشر سیل القایی دارای چه ویژگی هایی است.

در مطالب قبلی شما را با خرید دستگاه واشر سیل القایی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آورید.

هر زمان که ما یک محصول برای استفاده شخصی مانند داروها، نوشیدنی ها، لوازم آرایشی و غیره خریداری کنیم، نگرانی اصلی ما کیفیت محصول است. ما کیفیت را با پارامترهای مختلف از جمله نام تجاری، شرکت، محتویات، زیبایی و بسته بندی ارزیابی می کنیم. معیار مهم دیگر برای استفاده از محصول ایمنی آن است.

یک محصول ارائه شده در بسته بندی خوب با مهر و موم مناسب، بدون نشت، و سیل القایی درست نماد کیفیت و ایمنی است. بسته بندی درست اطمینان حاصل می کند که محتویات دست نخورده و از طریق دوام مفید حفظ خواهد شد. شرکت ها تلاش می کنند تا بسته بندی کامل را برای محصول ارائه دهند.

بسته بندی باید با محصول سازگار باشد، محیط زیست، کاربر پسند و نه بیش از حد گران باشد.

مهر و موم القایی یک راه حل کامل برای تمام نیازهای بسته بندی ارائه می دهد.

قیمت واشر سیل القایی

قیمت واشر سیل القایی

بگذارید به شما بگویم که به طور خلاصه، فرایند مهر و موم و واشر  سیل القایی است. این فرآیند است که در آن لاینر در داخل بطری بر روی دهان بطری با استفاده از گرمایش القایی مهر و موم شده است.

بطری پوشیده شده و بسته بندی شده تحت فشار دستگاه CAP Sealing قرار می گیرد و مهر و موم از طریق روش بدون تماس انجام می شود.

لاینر درون کلاهک دارای لایه های متعدد است. هنگامی که ظرف تحت آن قرار می گیرد، سر مهر و موم یک میدان الکترومغناطیسی را منتشر می کند. جريان فویل آلومینیوم را که دهانه ظرف گرم می کند.

این فرآیند غیر تهاجمی به دستیابی به مهر و موم هرمی در بطری با کلاهک بسته کمک می کند و بر محتویات تاثیر نمی گذارد. مهر و موم القایی به طور گسترده ای برای ظروف پلاستیکی و شیشه ای از اندازه های مختلف استفاده می شود.

روش های بررسی و آزمایش نشتی از سیل القایی

یکی از سوالات متداول که ما دریافت می کنیم این است که چگونه برای نشت ها آزمایش کنیم. متأسفانه پاسخ ساده ای به این سوال وجود ندارد. هیچ مشخصات ASTM یا دستورالعمل مربوط به آزمایش سیل القایی القایی وجود ندارد. هر کس به نظر می رسد این کار را به روش مختلفی انجام دهد.

در اینجا، ما از روش های مختلفی برای تست یکپارچگی سیل القایی استفاده می کنیم. بسته به نوع بسته بندی و پکیجینگ این عامل متفاوت خواهد بود. ما می توانیم دو روش برای آزمایش نشتی از سیل القایی را مورد بررسی قرار دهیم: یک روش خشک و یک روش آب می باشد.

روش خشک از یک محفظه وکیوم شیشه ای استفاده می کند که به شما اجازه می دهد تا فشار یک سیل القایی را ببینید. یک روش دقیق تر، که ما را قادر می سازد تا نشت را در مقیاس بسیار کوچکتر ببینیم، محفظه وکیوم آبی است. با استفاده از این روش متوجه خواهیم شد که سیل ممکن است به خوبی انجام نشده باشد و هوا از سیل القایی به شکل حباب هایی عبور خواهد کرد. همچنین به ما اجازه می دهد تا به نقطه نارسایی سیل القایی نیز رسیدگی کنیم. در بسته بندی های مختلف میزان حباب های خارج شده متفاوت خواهد بود.

برخی از شرکت ها فشار بیشتری را آزمایش می کنند. یک بسته بندی مواد غذایی بزرگ دارای ارتفاع سنج متصل به محفظه خلاء آنها است. برای انتقال بسته های تست نیاز به حفظ سیل القایی خود را تا 36000 فوت در ارتفاع سنج دارد. استدلال آنها: محصول هرگز در ارتفاع بالاتر نخواهد بود.

در حالی که این  امر برای آن بسته خاص خوب عمل می کند ، اما تعیین استانداردهای آنها به هر یک از این بسته بندی ها بستگی دارد.

یک روش ساده تر برای بررسی و چک کردن میزان سیل شدن بسته بندی ها این است که ، آن را وارونه یا در کنار آن بچرخانید و فشار دهید. این یک آزمایش خوب برای این است که ببینید آیا محتوای بطری یا شیشه ای که سیل القایی شده است به بیرون نشت می کند و یا خیر. با این حال ، شما ممکن است یک نشت میکروسکوپی داشته باشید که با این روش تشخیص داده نمی شود.

همچنین ممکن است با این روش تمام محتویات بطری به بیرون بریزد و باعث آلودگی محیط اطراف شوید.

یکی دیگر از روش هایی که می توان کیفیت سیل را بررسی کرد این است که درپوش را بردارید و بطری را بر روی سیل قرار دهید اگر نشتی ایجاد شد معلوم می شود که سیل به خوبی و با کیفیت انجام نشده است. در واقع بسیاری از مشتریان در زمان تست کردن کیفیت سیل القایی این روش را به کار می برند.

تعدادی از تولید کنندگان در حال ساخت سیستم های سرعت تولید هستند که بدون برداشتن درب بطری، بطری های شما را برای نشت بازرسی می کنند. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ظروف خود را چگونه آزمایش می کنید؟ اگر روشی دارید که در بالا ذکر نشده است ، دوست داریم از شما بشنویم.

درپوش القایی Enercon و پوشش های Capless در سراسر جهان روی خطوطی نصب شده اند که طیف گسترده ای از محصولات را پوشش می کنند.

انتخاب سیل القایی مناسب یکی از مهمترین قسمت های مونتاژ یک بسته ایمن و قابل اعتماد است. با استفاده از طیف گسترده ای از صنایع ، سیل های القایی با اطمینان از این که ظرف شما به حالت هوایی است ، از نشت جلوگیری می کنند. آنها نه تنها یک لایه محافظت اضافی اضافه می کنند ، بلکه سفارشی سازی را نیز ارائه می دهند که می تواند محصول شما را از دیگران در بازار متمایز کند. در اینجا مروری بر سیل های القایی آورده شده است.

سیل القایی چیست؟

اگر به دنبال یک لایه اضافی از محافظت فراتر از یک بسته شدن بدون پوشش هستید ، سیلهای القایی یک راه حل عالی هستند که به راحتی می توان به بسته شدن ما اضافه کرد. سیل های القایی ، همچنین به عنوان سیل های مهر و موم حرارتی شناخته می شوند ، مهر و موم های محکم هوا در بالای ظروف پلاستیکی یا شیشه ای هستند که پس از پر شدن و پوشیدن بطری شما با استفاده از گرمای القایی الکترومغناطیسی پیوند می خورند.

فشار و گرما برای یک دوره از پیش تعیین شده برای مهر و موم اعمال می شود و مهر و موم ایجاد می کند که از طراوت محصول محافظت می کند ، از دستکاری جلوگیری می کند ، احتمال نشت بالقوه را به حداقل می رساند و حتی می تواند سطح دیگری از سفارشی سازی را نیز اضافه کند که باعث می شود محصول شما متمایز شود.

چه زمانی باید از یک سیل القایی استفاده کنید؟

شما ممکن است به دلایل مختلف واشر سیل القایی را درج کنید. اگر محصولات شما برای تازه ماندن به یک مهر و موم محکم هوا نیاز دارند (مثلاً مانند ادویه جات ترشی جات) ، سیلهای القایی گزینه خوبی برای شما هستند. سیلهای القایی همچنین می توانند الزامات مربوط به محصولاتی را که نیاز به مهر و موم آشکار دارند ، برآورده کنند.

علاوه بر این ، از سیلهای القایی می توان برای محصولاتی که تحت فرآیندهای حمل و نقل گسترده قرار می گیرند استفاده شود ، زیرا آنها لایه دیگری از محافظت در برابر نشت بالقوه را فراهم می کنند. این امر به ویژه در سناریوهای تجاری صادق است که بعید است یک بطری در طول سفر نهایی خود به مصرف کننده به صورت قائم باقی بماند. حتی اگر محصول شما در هیچ یک از این دسته ها قرار نگیرد ، سیلهای القایی قابل تنظیم هستند و می توانند محصول شما را از رقابت جدا کنند.

نحوه انتخاب واشر سیل القایی مناسب

اولین قدم برای انتخاب یک سیل القایی ، تعیین ماده ای است که بطری از آن ساخته شده است. سیلهای القایی مختلفی برای HDPE ، PET ، شیشه و غیره وجود دارد. حتی سیل های القایی ‘جهانی’ وجود دارد که می تواند برای طیف گسترده ای از انواع مواد بطری استفاده شود. با این حال ، ما به طور معمول توصیه می کنیم از یک سیل القایی که مخصوص بطری است که آن را رعایت می کند ، استفاده کنیم.

سیل القایی مناسب برای ظرف شما بر اساس نوع محصولی که دارید و نیازهای فردی شما چیست ، متفاوت خواهد بود. گزینه های چند لایه به شما امکان می دهد تا از هرگونه محتوای ، از مواد غذایی گرفته تا مواد شیمیایی و فراتر از آن محافظت کنید. ترکیب سیل القایی شما بیشتر به محتوای محصول شما بستگی دارد، و اینکه آیا پس از باز کردن نیاز به یک ویرانگر است یا خیر.

برای ظروف که در آن یک محاصره لازم نیست ، یک قطعه مستقل یک قطعه با لایه های PET (پلی سیل) ، فوم ، آلومینیوم و درزگیر استفاده می شود. این موارد شامل سیلهای آسانسور و پوستی است که دارای برگه ای برای برداشتن مهر و موم آسان هستند.

در صورت نیاز به یک تحقیق ، به یک محلول روکش دو قطعه نیاز خواهید داشت. این کار را می توان با اولین بار بسته شدن با چیزی مانند خمیر یا سیل فوم انجام داد و سپس با یک سیل مهر و موم حرارتی 1 قطعه قرار داد. محلول دو قطعه با مقرون به صرفه تر از یک پالپ یا فوم پشتوانه ، سیلهای پیوند شده موم که اجازه می دهد ظروف پس از باز شدن مجدد شود ، استفاده می کند. ترکیب لایه هایی که این دو قطعه را تشکیل می دهند به نوع سیل و همچنین محتوای محصول شما بستگی دارد.

برای اطلاع دقیق از قیمت واشر سیل القایی با کارشناسان ما با شماره 02644453947 تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + چهارده =

      خانه خدماتتماس ارتباط با ما