2 نکته مهم در فروش واشر سیل القایی

واشر سیل القایی

در این مطلب بر آن هستیم تا به بررسی 2 نکته مهم در فروش واشر سیل القایی بپردازیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی 3 فاکتور مهم واشر سیل القایی پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

مهمترین نکات فروش واشر سیل القایی

در فرآیند تولید و استفاده از واشر سیل القایی، فویل داخلی سیل به قسمت بالایی ظرف یا قوطی چسبیده می شود. پس از آنکه ظرف یا قوطی با سیل کیپ و بسته شد، زیر دستگاه سیل القایی برای چسبانندگی بیشتر می رود. فرآیند بدون اتصال گرمایشی لاینر را به ظرف یا قوطی با یک سیل حرارتی، می چسباند.

سازمان جهانی FDA اذعان کرده است که سیل ها بهترین راه و روش برای دیدن و فهمیدن دستکاری یا عدم دستکاری شدن محصولات می باشند. هنگامی که واشر با دستگاه القایی به خوبی بر روی ظرف یا قوطی قرار بگیرد، سیل کیپ کننده، بدون نشت و ضد دستکاری به دست می آید.

استفاده از این دستگاه ها به طولانی شدن و ماندگار بیشتر محصولات، تازه و سالم ماندن، نشت نکردن و بالا بردن ارزش کالا، کمک بسیاری می کند.

انتخاب درست و صحیح ظرف، درب و سیل

خرید و انتخاب سیل مناسب برای ظرف یا قوطی به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله ی این عوامل می توان به مواد محتوی درون قوطی و کاربرد آن، اشاره کرد.

سیل القایی

سیل ها می توانند به صورت تکه لایه یا دو لایه تولید شوند.

سیل های تک لایه ای از فوم و یا کاغذ فویل ساخته شده اند و پس از فرآیند القا کردن سیل، هنگامی که درب قوطی باز می شود، سیل نیز به طور کامل برداشته می شود.

سیل های دو لایه ای، لایه ی وکس و لایه ی خمیر کاغذی دارند.

می توانید برای خرید یا فروش واشر سیل القایی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + شانزده =

      خانه خدماتتماس ارتباط با ما