خرید دستگاه سیل القایی در سال 1401

خرید دستگاه واشر سیل القایی

برای خرید دستگاه سیل القایی چه فاکتور هایی را باید در نظر گرفت؟

در مطالب قبلی شما را با خرید واشر سیل شیشه در سال ۱۴۰۱ آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آورید.

اگر قصد خرید دستگاه واشر سیل القایی را دارید، به جای مناسبی آمده اید. این ماشین ها از اصل القای الکترومغناطیسی برای پوشش ظروف فلزی و جلوگیری از سرقت محصول استفاده می کنند. با این حال، بسیاری از افراد با نصب این دستگاه مشکل دارند. برای خلاص شدن از شر این مشکل، قبل از خرید دستگاه باید حقایق مهمی را در مورد دستگاه بدانید. در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم. اجازه دهید نگاهی به این حقایق بیندازیم.

خرید دستگاه سیل القایی

دستگاه پوشش واشر سیل القایی از اصل القای الکترومغناطیسی استفاده می نماید.

دستگاه پوشش واشر سیل القایی یک دستگاه غیر تماسی است که از میدان الکترومغناطیسی با فرکانس بالا برای پوشش بطری یا ظرف استفاده می کند. برای پوشش بطری های شیشه ای و پلاستیکی موثر است و به دلیل توانایی آن در ایجاد مهر و موم هواگیر و هرمتیک محبوب است.

خرید دستگاه واشر سیل القاییروکش فویل آلومینیومی، که به عنوان مانع محافظ ظرف عمل می کند، توسط میدان الکترومغناطیسی گرم می شود و یک مهر و موم محکم را تشکیل می دهد.

یک بسته القایی از یک روکش فویل آلومینیومی چند لایه تشکیل شده است. یک لاینر القایی معمولی دارای دو لایه است، لایه بالایی خمیر کاغذ است، لایه دوم یک فیلم پلیمری است که روی فویل چند لایه شده است. هنگامی که درپوش در دستگاه قرار می گیرد، ظرف از زیر یک سیم پیچ القایی عبور می کند که یک میدان الکترومغناطیسی ساطع می کند.

همانطور که سیم پیچ گرم می شود، جریان های گردابی باعث گرم شدن روکش فویل آلومینیومی می شود. این فرآیند یک مهر و موم ضد نشتی را تضمین می کند. میدان الکترومغناطیسی ساطع شده توسط سیلر القایی بسیار قوی است. منبع تغذیه دستگاه یک جریان الکترومغناطیسی را از طریق سیم پیچ القایی آغاز می کند. این میدان الکترومغناطیسی به عنوان جریان گردابی شناخته می شود و برای پوشش ظروف مختلف پلاستیکی، شیشه ای و غیر فلزی استفاده می شود.

میدان الکترومغناطیسی برای مهر و موم کردن انواع محصولات هدایت، انفجار یا پخت می شود. این دستگاه برای استفاده در خطوط بسته بندی و سایر کاربردهایی که نیاز به اعمال لایه محافظ روی ظروف توسط سیلر دارند، ایده آل است. پوشش القایی یک پوشش مطمئن و موثر برای طیف وسیعی از محصولات پلاستیکی و شیشه ای فراهم می کند.

همچنین به ایجاد یک بررسی اعتبار برای مطالب کمک می کند و به مصرف کنندگان آرامش خاطر می دهد. این فناوری پوشش القایی را در سرعت های بالا امکان پذیر می کند و تضمین می کند که مهر و موم بسیار ایمن و بسیار محافظت می شود.

بسیار ایمن است و تداخل با آن سخت است و بالاترین سطح کیفیت محصول را تضمین می کند. این فرآیند همچنین امکان تولید سریع را فراهم می کند.

ماشین های پوشش سیل القایی از اصل القای الکترومغناطیسی برای پوشش محصولات با استفاده از فویل آلومینیومی استفاده می کنند. این میدان مغناطیسی متناوب فرکانس بالا در سر القایی توسط یک جریان متناوب تولید می شود. سپس فویل آلومینیومی به سوراخ بانگ می چسبد و به روشی کارآمد مهر و موم می شود.

این دستگاه برای انواع ظروف قابل استفاده است و از رطوبت، تاریخ انقضا و سرقت محافظت می کند.

واشر سیل القایی برای درزگیری ظروف فلزی استفاده می شود

دستگاه سیلینگ القایی یک دستگاه مکانیکی است که ظروف فلزی را با استفاده از فرآیند القایی سیلینگ می کند.

این دستگاه ها در داخل کابین به صورت هرمتیک سیلینگ می شوند که در برابر گرد و غبار و سایر عناصر مقاوم است. دستگاه آلات مطابق با استانداردهای کیفیت بین المللی تولید می شوند و می توانند مطابق با مشخصات مشتری سفارشی شوند.

در زیر به برخی از مزایای استفاده از این دستگاه اشاره می شود. اگر به دنبال روشی کارآمد و قابل اعتماد برای سیلینگ ظروف فلزی هستید، خرید دستگاه سیلینگ درپوش القایی را در نظر بگیرید.

دستگاه سیلینگ القایی از دو جزء اصلی تشکیل شده است. یکی منبع تغذیه است که میدان الکترومغناطیسی با فرکانس متوسط ​​تا بالا ایجاد می کند.

دیگری سر سیلینگ است که یک هادی را در داخل یک محفظه پلاستیکی قرار می دهد. جریان های گردابی ایجاد شده توسط سر القایی باعث ذوب شدن فویل مهر و موم داخلی می شود. هنگامی که فویل ذوب می شود، لایه لایه پلیمری روی دهانه انتهایی ظرف جریان می یابد، جایی که با لبه درپوش متصل می شود. دستگاه سیلینگ کلاهک القایی دارای دو نوع آستر اصلی یک تکه و دو تکه می باشد.

آسترهای یک تکه از یک لایه فویل پشتی کاغذ یا فوم تشکیل شده است که توسط سر القایی گرم می شود. پس از بسته شدن درپوش، آستر از ظرف خارج می شود. آستر دو تکه با یک لایه موم اضافی ساخته شده است که در درپوش جذب می شود و از بهبود خواص سیلینگ مجدد اطمینان حاصل می کند. دستگاه های سیلینگ کلاهک القایی برای تولید در مقیاس بزرگ طراحی شده اند و می توانند در هر اندازه ای نصب شوند. آنها می توانند ظروف فلزی و غیر فلزی را سیلینگ کنند. نصب آنها نیز آسان است و نیازی به نگهداری زیاد ندارند. مزیت اصلی دستگاه سیلینگ درپوش القایی این است که یک میدان الکترومغناطیسی ایجاد می کند که آن را قادر می سازد گرما را به فویل سیلینگ منتقل کند.

دستگاه سیلینگ کلاهک القایی از الکتریسیته برای گرم کردن هد رسانای فلزی استفاده می کند و این فرآیند به آن اجازه می دهد مهر و موم های با کیفیت بالا را با بالاترین سطح امنیت ارائه دهد. بسته بندی دارویی نیاز به یک مانع بی عیب و نقص دارد که از عدم آلودگی یا امنیت آشکار اطمینان حاصل کند. دستگاه های سیلینگ درپوش القایی دهانه ظرف را با فویل آلومینیومی می بندند و از نفوذ آلاینده ها به داخل محصول جلوگیری می کنند. این فرآیند همچنین از نفوذ آلاینده های ناخواسته به داخل محصول جلوگیری می کند و عمر مفید آن را افزایش می دهد. با این حال، رعایت استانداردهای بهداشتی دقیق هنگام بسته بندی محصولات دارویی مهم است.

دستگاه درپوش القایی از سرقت محصول جلوگیری می کند

دستگاه های سیلینگ درپوش القایی می توانند طیف گسترده ای از محصولات مایع، جامد و الکتریکی را مدیریت کنند.

این دستگاه ها حتی می توانند چندین محصول بسیار قابل اشتعال را مدیریت کنند.

درپوش های القایی علاوه بر تضمین امنیت محصول، با دور نگه داشتن آنها از دسترس اکسیژن، از خراب شدن محصول جلوگیری می کند.

استفاده از کلاه های القایی به کسب و کار شما کمک می کند تا یک قدم جلوتر از رقبا باقی بماند.

دستگاه سیلینگ واشر سیل القایی از فرآیند گرمایش غیر تماسی برای سیلینگ یک ظرف پلاستیکی یا شیشه ای سفت و سخت استفاده می کند. این امر ذخیره سازی ضد دستکاری و ضد نشت را تضمین می کند.

همچنین یک راه عالی برای جلوگیری از سرقت محصول، کاهش خطر ریزش و اطمینان از حداکثر رضایت مشتری است.

دستگاه سیلینگ واشر سیل القایی خودکار یک مهر و موم هرمتیک ایجاد می کند، از نشت جلوگیری می کند و عمر مفید را افزایش می دهد. حداقل ضایعات و نظارت بر فرآیند آن را به گزینه ای ایده آل برای کاربردهای صنعتی تبدیل می کند.

دستگاه واشر سیل القایی خودکار دارای شمارنده های داخلی، نظارت بر فرآیند و قابلیت ساخت پوشش است. این ویژگی ها به جلوگیری از سرقت محصول، به حداقل رساندن ضایعات و حفظ زیبایی بسته بندی کمک می کند. دستگاه واشر سیل القایی از فرآیند گرمایش غیر تماسی برای ایجاد مهر و موم هرمتیک روی ظروف استفاده می کند.

این دستگاه با هر ظروف اندازه کار می کند و می تواند مطابق با نیازهای صنعت شما سفارشی شود. توانایی آن در سیلینگ انواع ظروف رضایت مشتری را تضمین می کند.

این دستگاه به طور گسترده ای در صنایع غذایی و دارویی استفاده می شود، زیرا ماندگاری محصولات با کیفیت را افزایش می دهد. این باعث می شود که آن را به یک انتخاب عالی برای شرکت های مواد غذایی، دارو و مواد شیمیایی تبدیل کند. حتی می توان از آن برای تصفیه هوا استفاده کرد.

نصب دستگاه واشر سیل القایی

اکثر کسانی که بسته بندی را انجام می دهند متوجه نمی ‌شوند که تنظیم یک پنجره عملیاتی برای دستگاه واشر سیل القایی چقدر مهم است. چگونه  می توانید به درستی یک دستگاه واشر سیل القایی را راه اندازی کنید تا بتوانید اطمینان حاصل کنید که ماشین ها با حداکثر کارایی کار می کنند.

همچنین باید از متغیرهای مختلفی که موفقیت واشر سیل القایی را تعیین می کنند آگاه باشید. شما باید از این متغیرها آگاه باشید تا در نهایت هزینه زیادی را برای ماشینی که خوب کار نمی کند خرج نکنید. دستگاه های سیلینگ درپوش القایی نیمه اتوماتیک برای ظروف و درپوش فلزی مناسب نیستند. آنها همچنین در شرایط سخت به راحتی کار نمی کنند.

آنها دارای بسیاری از قطعات استاندارد هستند، از جمله یک صفحه کنترل دیجیتال، یک سر القایی و یک کنترل قدرت. برخی از این مدل‌ها دارای ویژگی‌های پیشرفته هستند، مانند رابط RS 232 برای کنترل از راه دور، ویژگی تشخیص بطری متوقف شده و بازیابی تحلیل آماری.

دستگاه واشر سیل القایی مزایای زیادی دارد. علاوه بر محافظت بهینه در برابر عوامل محیطی، از سرقت محصول جلوگیری می کند. تکنیک واشر سیل القایی ظرفیت سیلینگ را به حداکثر می رساند و ضایعات را به حداقل می رساند.

علاوه بر این، ظاهر زیبایی بسته بندی حفظ شده و از سرقت محصول جلوگیری می کند. همچنین 100٪ در برابر سرقت محصول محافظت می کند.

نصب دستگاه سیلینگ القایی با کیفیت بالا کار سختی نیست و می توان با گسترش کسب و کار شما آن را ارتقا داد. عیب اصلی دستگاه واشر سیل القایی هزینه آن است.

نصب این دستگاه آسان نیست و اگر در کار برقی تجربه ندارید، احتمالاً یادگیری نحوه انجام آن دشوار است. خوشبختانه ماشین های واشر سیل القایی در انواع مختلفی از جمله ماشین های دستی و برقی موجود هستند.

مدل های مختلف می توانند درپوش ها را در اندازه های مختلف مهر و موم کنند. شما می توانید یک مدل برای نیازهای خود و سرهای جایگزین برای دستگاه خود پیدا کنید. همچنین برای آزمایش عملکرد دستگاه به درپوش‌های نمونه نیاز دارید و باید مطمئن باشید که درپوشی که انتخاب می‌کنید با نیازهای بسته‌ بندی شما مطابقت دارد.

دستگاه واشر سیل القایی برای سیلینگ محفظه های کاربر و سایر موارد استفاده از این قبیل استفاده می شود و آنها را با کمک گرما سیلینگ می کند. فرآیندی که توسط دستگاه واشر سیل القایی انجام می شود، ساده و سریع است، در عین حال محافظت عالی هم از اقلام و هم از سطوح سیلینگ ایجاد می کند.

بنابراین دستگاه سیلر تضمین می‌ کند که تمام استفاده ‌های نهایی از خطر آسیب و سرقت محافظت می‌ شوند. این فرآیند نه تنها محدود به سیلینگ استفاده های نهایی می شود، بلکه باعث بهبود ماندگاری اقلام و کاهش بیشتر خطر گم شدن و در نتیجه صرفه جویی در هزینه و زمان ارزشمند می شود. در این مقاله به طور مفصل در مورد دستگاه های سیلینگ القایی و درپوش سیلر صحبت می کنیم و سپس به مزایای استفاده از این دستگاه می پردازیم. دستگاه های سیلینگ واشر سیل القایی به حفظ تازگی و کیفیت کالاهای مصرف کننده نهایی کمک می کند.

خواص سیلینگ صاف و مداوم به جلوگیری از ریختن مواد چسبنده در بسته بندی کمک می کند. علاوه بر این، سطح صاف همچنین به جلوگیری از هرگونه احتمال سرقت کالاهای موجود در بسته کمک می کند.

این دستگاه واشر سیل القایی ماندگاری کالا را بهبود می بخشد و خطر از بین رفتن یا فاسد شدن کالاهای موجود در ظروف بسته بندی شده را به حداقل می رساند.

همانطور که در بالا ذکر شد، دستگاه واشر سیل القایی یک فرآیند ساده را انجام می دهد و بنابراین می توان آن را به راحتی در بخش های مختلف صنایع اجرا کرد. یکی از این بخش ها، صنایع لبنیات است.

اگرچه بیشتر محصولات لبنی مانند شیر، خامه، ماست، کره و سایر محصولات لبنی مشابه، در ظروف خنکی که به خوبی در بسته و مهر و موم شده نگهداری می شوند، ممکن است برخی از آنها در حین حمل و نقل روی یا روی زمین بریزند. از این رو برای حفظ کیفیت و تازگی محصولات لبنی، استفاده از این درپوش ها برای جلوگیری از آسیب ضروری است.

این درپوش ها می توانند دستی یا خودکار باشند. برای سیلینگ دستی، کارگر فقط باید ظرف را روی مایع سرد یا ظرف خنک قرار دهد و سپس سر سیلینگ را به سمت درپوش فشار داده و درب آن را ببندد. با این حال، دستگاه‌های واشر سیل القایی خودکار پیشرفته ‌تر هستند و با نرم‌ افزارهای پیشرفته کار می ‌کنند. آنها از الکتریسیته با فرکانس بالا برای ایجاد یک حرکت چرخشی استفاده می کنند که سپس توسط سوئیچ یا پانل کنترل مناسب کنترل می شود. همچنین این امکان وجود دارد که دستگاه واشر سیل القایی با توان الکتریکی با سرعت بالا کار کند. برای این کار باید چرخ دنده های خاصی طراحی و به خط برق متصل شود.

این امر نیاز به مهر و موم القایی دستی را از بین می برد. کل فرآیند، بهره برداری، نگهداری و ذخیره سازی ماشین های سیلینگ با سرعت بالا توسط خود موتور الکتریکی با سرعت بالا مدیریت می شود. سیلرهای درپوش برای کاربردهای مختلفی استفاده می شوند. بسیاری از صنایع به منظور ایمن سازی و محافظت از محصولات خود از این موارد استفاده می کنند.

تجهیزات بسته بندی محصولات لبنی نیز یکی از کاربردهایی است که از این لوازم جانبی درجه یک استفاده می کند. به غیر از محصولات لبنی، این بست ها در کاربردهای مختلف تولید و بسته بندی دیگر مانند داروسازی، خودروسازی، مواد شیمیایی، آرایشی، خمیر و روغن و غیره کاربرد دارند.

برای خرید دستگاه واشر سیل القایی با کارشناسان ما با شماره ۴۷ ۳۹ ۴۵ ۴۴ ۰۲۶ تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

      خانه خدماتتماس ارتباط با ما